Usługi

 

Biuro Rachunkowe Cotton-Tech kieruje swoją ofertę zarówno do dużych spółek kapitałowych o zróżnicowanym profilu działalności (produkcyjnych, handlowych, mieszanych, e-commerce) jak też do małych działalności gospodarczych lub spółek osobowych.

 

Dbamy o to, by nieustannie kreować i oferować usługi dopasowane do obecnych wymogów rynku.

 

W swojej ofercie posiadamy:

Usługi księgowe

Zapewniamy kompleksową obsługę firm i spółek z każdej branży. Outsourcing księgowy oferowany przez Biuro Rachunkowe Cotton-Tech, to profesjonalne doradztwo oraz liczne i mierzalne korzyści dla Państwa biznesu.

Usługi kadrowo - płacowe

Profesjonalnie prowadzony, doświadczony dział kadr i płac, to duża dogodność zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Przeznacz swój czas na rozwój miękkich obszarów Human Resources, a my zajmiemy się czasochłonnymi formalnościami z obszaru kadr i płac.

Sprawozdania finansowe

Księgowość prowadzimy nie tylko po to, by spełnić wymagania ustawy o rachunkowości. Drugą, istotną rolą księgowości to wspomaganie zarządzania. Oferujemy przygotowywanie raportów controllingu finansowego, pozwalających osobie zarządzającej spółką lub inną jednostką gospodarczą na udoskonalenie procesów związanych z jej funkcjonowaniem.

Doradztwo księgowe i usługi podatkowe

Doradztwo gospodarcze i administracyjne, sporządzanie umów nowych spółek, opiniowanie umów spółek istnietjących lub planowanych.

Obsługa przelewów i rachunków bankowych

W ramach zleconej nam kompleksowej obsługi księgowej, możecie Państwo skorzystać z szeregu udogodnień wspierających realizację płatności, takich jak:

Bezpieczeństwo danych

Cotton-Tech to gwarancja bezpieczeństwa Państwa dokumentów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo danych oraz przechowywanej dokumentacji, zarówno papierowej, jak również elektronicznej.

 

 

Asysta prawna

Firmy, które mają możliwość korzystania z usług prawnika nawet w drobnych sprawach mają przewagę na rynku. Są lepiej zabezpieczone oraz mają mocniejszą pozycję negocjacyjną.

Likwidacje

Proces likwidacji to skomplikowana i długa operacja. Biuro Rachunkowe Cotton-Tech bezpiecznie przeprowadzi Państwa przez ten proces.